fbpx

#1 erdvė Lietuvoje autentiškam vyrų bendravimui ir asmeniniam augimui

Apie mus kalba:

Apie mus kalba:

2023 m. žiemos sezono GENTYS formuojamos jau dabar

Atrask bičiulystes, kurios įkvepia!

​​Rezervuok sau vietą ir būk ramus, žinodamas, jog žengei pirmąjį žingsnį į jaudinančią kelionę
savęs link.

Grupių skaičius ribotas, tad nedelsk!

Mes nesukurti gyventi betoninėse dėžutėse su dešimtimis tūkstančių nepažįstamųjų aplink

Sparčiai besikeičiant pasauliui, susiduriame su naujais emociniais ir psichologiniais iššūkiais.

Vis daugiau laiko praleidžiame atskirtyje, valandas leisdami prie ekranų ir matydami ten paviršutinišką ir dirbtiną realybę. Tačiau mes turime įgimtą poreikį bendrauti, dalintis ir  priklausyti.

Nuo pat žmonijos atsiradimo mūsų psichologija vystėsi gyventi mažose grupėse, kuriose vieni kitus artimai pažįsta ir pasitiki, aplinkoje kur kiekvienas turi savo vietą ir yra reikalingas.

Išplėsk savo socialinį ratą, ir stebėk kaip keičiasi Tavo gyvenimas

Esi vidurkis penkių žmonių su kuriais praleidi daugiausia laiko, ir jie daro didžiulę įtaką tavo mąstymui, požiūriui, elgesiui ir rezultatams.

Jeigu nori būti laimingesnis, tvirtesnis, geriau pažinti save bei savo vyriškumą, turėti aiškesnę gyvenimo kryptį – susipažink su vyrais, kurie siekia to paties.

Pasirink apsupti save bendraminčiais, kurie vertina atvirumą, sąmoningumą, savęs pažinimą, prasmingas veiklas ir tarpusavio pagarbą.

GENTYSE laukiami įvairūs vyrai – kartu mes stipresni

Kiekvienas esame unikalus – su savomis stiprybėmis, trūkumais, veiklomis, talentais, patirtimis ir traumomis.

Bendraudami su skirtingos patirties žmonėmis, vieni kitus papildome: sukuriame galimybes pamatyti situacijas iš visiškai skirtingų perspektyvų bei įkvepiame save pokyčiams.

Visi esame suinteresuoti vienas kitam padėti. Todėl, kai veikiame kartu, atsiranda
sinergija ir eksponentinis augimas.

Kas būtent yra GENTYS?

Play Video

1 etapas:

Registracija ir Tavo GENTIES formavimas

Trukmė: 4-6 savaitės

Užpildyk anketą apie save bei savo lūkesčius ir pakviesime Tave dalyvauti įvadiniame pokalbyje. Jame pajausi kas yra Gentys, susipažinsime artimiau ir pažiūrėsime, su kokiais kitais vyrais Tau labiausiai tiktų būti kartu Gentyje.

Po įvadinių pokalbių pagal specialią Genčių metodiką formuosime gentį iš 6–10 vyrų. Subursime vyrus, kurie turi panašių patirčių bei interesų, yra panašaus amžiaus.

Ieškosime balanso, kad grupės nariai būtų tarpusavyje pakankamai panašūs ir vienas kitą lengvai jaustų, bet tuo pačiu grupė būtų pakankamai skirtinga ir vyrai galėtų vieni iš kitų mokytis.

2 etapas:

Įvadinis GENČIŲ kursas

Trukmė: 8 savaitės

Susitikimams kartą per savaitę skirsite po tris valandas ir, padedant GENČIŲ vedėjui, pagal praktika pagrįstą metodiką mokysitės efektyviai bendrauti: diskutuoti, konfrontuoti, pažinti savo emocijas, dalintis patirtimis, išsakyti savo nuomonę bei pastovėti už savo poreikius.

Kiekvieno susitikimo metu vedėjas po truputį perduos atsakomybes patiems gentainiams, kol galiausiai Gentis išmoks toliau efektyviai veikti savarankiškai, be vedėjo įsikišimo.

Taip pat kas savaitę susitiksite su kiekvienu iš savo gentainių individualiai, kad dar artimiau susipažintumėte ir sustiprintumėte ryšį.

Kurso susitikimų temos:

1

Susipažinimas

Sklandžiai ir patogiai susipažinsite pagal specialią Genčių metodiką, vyks viso kurso plano pristatymas, pirmosios diskusijos ir gausite namų užduotis.

2

Vidinis darbas

Mokysitės sukurti saugią erdvę savo vidiniam darbui ir jį efektyviai atlikti.  Jei norėsite iš esmės padirbėti jums svarbiu gyvenimo klausimu ar pasidalinti turimu skausmu, turėsite galimybę pasiprašyti erdvės sau, kad galėtumėte išsikalbėti ir būti išgirstas. Grupė duos Jums grįžtamąjį ryšį, padės susidėlioti mintis ir išsigryninti tolesnių veiksmų planą.

3

Sąmoningumas ir Asmeniniai iššūkiai

Įsisavinsite du svarbius GENČIŲ principus: kaip didinti ir išlaikyti sąmoningumą (mindfulness) savo vidiniame gyvenime ir veiksmuose, bei kaip pasitelkiant savo Gentį efektyviai kelti sau savaitinius iššūkius ir juos įvykdant progresuoti gyvenime.

4

EMOCIJų pažinimas ir ĮSISĄMONIMAS

Gentyje yra gyvybiškai svarbu išmokti pažinti savo emocijas ir apie jas ne tik kalbėti, o ir išmokti su jomis tvarkytis. Vyks emocijų įsisąmoninimo ir išjautimo pratimai.

5

Atgalinis ryšys ir Konfrontavimas

Vienas iš svarbiausių įgūdžių gyvenime – mokėti išsakyti tiesų, nuoširdų ir pagarbų atgalinį ryšį, o dar svarbesnis – mokėti priimti jį iš kitų. Praktiniuose užsiemimuose mokysitės išsakyti tai, kaip matote vienas kitą ir ką galvojate, tokiu būdu dar labiau sustiprindami ryšį ir pasitikėjimą vienas kitu.

6

Laisvalaikis ir žAIDIMAI

Vyrams Gentyje svarbu mokėti ne tik būti rimtiems ir gvildenti svarbias temas, bet ir gebėti atsipalaiduoti bei turėti smagų laisvalaikį. Mokysitės sukurti erdvę lengvam ir žaismingam
bendravimui, tiesiog juokauti ir gerai leisti laiką.

7

VIZIJA ir pasiruošimas

Kad Gentis išliktų sėkminga ir efektyvi ilgą laiką ateityje, Jūs drauge kursite bendrą savo Genties viziją. Taip pat įsivardinsite didžiausius iššūkius, kurie gali laukti savarankiškame Gentis gyvenime ir pasiruošite juos įveikti.

8

APSISPRENDIMAS ir įsipareigojimas

Praėjus aštuonioms savaitėms, Jūs gerai pajausite, kas yra Gentys. Kiekvienas iš Jūsų priims sprendimą ar Gentys yra Jums ir ar Jūs jose liekate. Išsirinksite savo Genties vardą, vienas kitam įsipareigosite ir judėsite pirmyn į savarankišką Genties gyvenimą. Gentis gyvuos tiek, kiek Jums to reikės, kiek galėsite vieni kitus palaikyti ir įkvėpti.

3 etapas:

Savarankiška GENTIS + bendruomenė

Trukmė: tiek, kiek tau reikės

Jūsų Gentis toliau susitikinės savarankiškai ir priklausys platesnei Genčių bendruomenei. Iš jos gausite tolesnį palaikymą: papildomus pratimus, konsultacijas, patarimus. 

Be to, kiekvienas individualiai pagal norą ir poreikį galėsite dalyvauti bendruomenės renginiuose ir jungtis prie teminių Genčių ar specialistų konsultacijų. 

Bendruomenėje reguliariai vyks savęs pažinimo, saviugdos ir laisvalaikio renginiai bei diskusijos.

2022 m. rudens sezono GENTYS formuojamos jau dabar

Atrask bičiulystes, kurios įkvepia!

GENTYS yra skirtos TAU, jeigu Tu nori:

Prisijunk prie GENČIŲ ir atrask bičiulystes, kurios įkvepia!

Užpildyk anketą, ir netrukus su tavimi susisieksime įvadiniam susipažinimo pokalbiui.

Grupių skaičius ribotas, tad nedelsk!

GENTIES kaina

Įvadinio dviejų mėnesių Genties kurso kaina priklauso nuo miesto ir grupės tipo. Pildydamas registracijos anketą galėsi sužinoti, kiek kursas kainuoja tavo mieste*

Po įvadinio kurso Gentyje liekantys vyrai tampa Genčių Bendruomenės nariais ir moka narystė mokestį, kuris prasideda vos nuo 7€ per mėnesį. 

*Genčių bendruomenės nariai remia vyrus, kurie susiduria su finansiniais sunkumais, tad esant poreikiui yra galimybė dalinai finansuoti kursą.

Pinigų grąžinimo garantija

Garantuojame kokybę - Jei sudalyvausi pilname Genties įvadiniame kurse ir liksi nusivylęs tuo ką gavai - grąžinsime Tau pinigus.

Mums rūpi, kad Lietuvos vyrai būtų laimingi, stiprūs, mylintys ir kryptingi

Tik būdami tokie mes galime pozityviai prisidėti prie savo bendruomenės, šalies ir pasaulio gerovės.

Nepretenduojame būti vyriškumo guru. Tačiau mes tikime, kad vyrai Gentyse patys gali atrasti, kokie jie nori būti.

Norime, kad vyrų ir moterų santykiai būtų darnūs ir laimingi, kad vaikai augdami turėtų pozityvų ir gilų ryšį ir su mama, ir su tėčiu.

Kuriame mokslu pagrįstą savęs pažinimo erdvę vyrams, kuri yra kokybiška, prieinama ir įkvepianti, bei su džiaugsmu kviečiame visus vyrus prisijungti!

GENČIŲ
komanda

1000+ narių

Daugiau nei tūkstantis 18–60 m. vyrų iš visos Lietuvos bei užsienio.

100+ genčių

Apmokėme ir į pasaulį paleidome daugiau nei 100 savarankiškų vyrų genčių.

30 % laimingesni*

Dalyvių savijautos pokytis per pirmus du mėnesius Gentyse - nuo vidutinio lietuvio iki vidutinio dano.

* Vyrai Įsivertina patys naudodami PSO-5 klausimyną.

96% genčių gyvuoja toliau

Didžioji dalis genčių toliau gyvuoja ir tęsia susitikimus po įvadinio kurso.

93% rekomenduotų kitiems

Didžioji dalis vyrų, kurie praėjo įvadinį kursą, Gentis rekomenduotų kitiems.

Ar GENTYS iš tiesų veikia?

Play Video

Gentainių atsiliepimai

Ekspertai apie GENTIS

Prisijunk prie 1000+ GENČIŲ narių tinklo jau dabar!

Atrask bičiulystes, kurios įkvepia!
Grupių skaičius yra ribotas, tad nedelsk!

GENČIŲ naujienlaiškis

Užsiprenumeruok Genčių naujienlaiškį ir pirmas sužinok apie būsimas grupių formavimo datas, konferencijas, festivalius ir gauk daug įdomaus turinio apie vyrų emocinę sveikatą.

mŪSŲ PARTNERIAI:

©2022 Gentys | VŠĮ “Vyrų gentys” | Privatumo politika